Izdelki Opis:
| Ime izdelka | 3D ograja |
| Barva | Črna, modra, rumena, rdeča itd |
| Višina plošče | 0,6m-3,0m (predlagate velikost: 2m/2,4m3m) |
|
Vzorec |
Vzorec je brezplačen za stranke |
| Dolžina plošče | 2m/2.5m/3m |
| Premer žice | 3.0/3,85/4.0/4,85/5.0/5,85 mm |
| Vrsta objave (breskev) |
50x70mm, 70x100mm |
| Vrsta objave (kvadratna objava) | 50x50x1.5/2.0mm.60x60x1.5/2.0mm.80x80x1.5/2.0mm |
| Vrsta objave (okrogla objava) | 48 mm 0.D.60 mm 0.D |
| Vrsta objave (pravokotna objava) | 40x60x1.5/2 0 mm, 40x80x1.5/20mm, 60x80x1.5/2.0mm, 80x100x1.5/2.0mm |
Kaj je plastična mreža?

3D ograja
Trikotni upogibanje ograje, ki je v industriji alternativno prepoznana kot zakrivljena varjena ograja, trikotna mrežasta ograja ali 3D pregradni sistem, predstavlja vsestransko varnostno rešitev oboda. Ta vrsta ograje dosega izjemno ravnovesje med minimalno težo in pomembno strukturno odpornostjo. Njegova temeljna konstrukcija vključuje natančnost - varjenje posameznih jeklenih žic na njihovih križiščih, ki tvori neprekinjeno integrirano mrežno ploščo, za katero so značilne značilne trikotne odprtine. Ta specifična geometrijska konfiguracija znatno prispeva k lastnemu trdnosti ograje - k - učinkovitosti teže.
Uporaba3D ograja
Izboljšana varnost oboda
Omogoča robustne fizične ovire proti nepooblaščenemu vnosu za visoka - varnostna mesta (npr. Zaroki, vojaške baze, javne službe).
Zaščita industrijskega mesta
Zavarovanje tovarn, skladišč in skladiščnih dvorišč, odvrne tatvino, vandalizem in naključne vdore.
Zoniranje gradbene varnosti
Ustvari jasne, varne meje okoli gradbenih con, ščiti javnost in vsebuje materiale/naplavine.


Nadzor množice javnega vesolja
Upravlja množice na prireditvah, stadionih, prometnih središčih in javnih površinah, kar zagotavlja urejen pretok in varnost.
Infrastrukturna varnost (kritična)
Ščiti vitalno infrastrukturo, kot so elektrarne, podstanice, čistilna naprava in komunikacijska središča.
Pregrada športnega objekta
Deluje kot trpežna kroglica - Zaustavitev ograje za športna polja (baseball, golf Ranges) in varno definira meje.


prednost3D ograja
Pauleen
Modularna in enostavna namestitev
Montažne plošče in preproste komponente omogočajo hitro sestavljanje in demontažo, prihranek časa in stroškov dela.
Izboljšana varnost in anti -
Kotni ali v - v obliki mrežnega oblikovanja in toge strukture otežujejo plezanje, učinkovito odvračajo vsi.
Vrhunska trajnost in moč
Izdelana iz visoke - natezne, pocinkane jeklene žice, se upira koroziji, udarcu, rezanju in ostrim vremenskim razmeram.
Jasna vidljivost in preglednost
Odprta mrežasta zasnova zagotavlja neovirane poglede obeh načinov, izboljšanje nadzora in ohranjanje odprtega občutka.
Stroški - Učinkovit dolg - izraz
Nizke potrebe po vzdrževanju, dolga življenjska doba (zaradi trajnosti) in potencial za selitev/ponovno uporabo sčasoma ponujajo znatne prihranke.
Sodobna estetika in vsestranskost
Eleganten, geometrijski dizajn izboljšuje zajezitev privlačnosti in ustreza različnim nastavitvam (stanovanjskim, komercialnim, industrijskim) z izbirnim prašnim premazom.
Naše podjetje
Pogosta vprašanja
1.Q: Ste proizvajalec ali trgovsko podjetje?
A:Delujemo predvsem kot proizvajalec, hkrati pa delujemo kot profesionalno trgovsko podjetje.
2.Q: Katere prednosti ponujate strankam?
A:Zaupanje je naša fundacija. Zagotavljamo premijsko kakovost, izjemne storitve, stroške - učinkovite cene in hitro dostavo, gojenje Win - zmaga v odnosih z globalnimi partnerji.
3.Q: Ali je na voljo vzorčna ponudba? Ali so vzorci brezplačni?
A:Da, brezplačno ponujamo brezplačne vzorce.
4.Q: Koliko časa traja dostava?
A:Standardna naročila zahtevajo 15-25 dni za dostavo; Prilagojeni predmeti lahko zahtevajo dodaten čas.
5.Q: Ali so dovoljeni tretji - pregledi strank?
A:Absolutno pozdravljamo in v celoti podpiramo tretje - inšpekcijske preglede strank.
Priljubljena oznake: 3D plošča za ograjo, kitajska proizvajalci 3D ograjnih plošč, dobavitelji, tovarna







