Opis izdelkov:
| Ime izdelka | Bakrena mreža |
| Material | Medenina/rdeči baker |
| Blagovna znamka | PAVLEEN |
| Vzorec | Vzorci so za stranke brezplačni |
| Logotip | Prilagojeni logotip sprejet |
| Čas dostave | 10-25 dni |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Storitev OEM | Dobrodošli (POSEBNA CENA ZA NAROČILO) |
| Mreža/palec (mreža iz fosfornega brona) | 60-400 |
| Zaslonka (mreža iz fosfornega brona) | 1,5 mm, 1,8 mm, 2,0 mm |
| Premer žice (mreža iz fosfornega brona) | 0,15,0,091,0,051,0,041,0,035,0,031,0,025 mm |
| Mreža/palec (rdeča bakrena mreža) | 10-60 |
| Zaslonka (rdeča bakrena mreža) | 1,93,1,27,1,1,0,78,0,61,0,44,0,3 mm |
| Premer žice (rdeča bakrena mreža) | 0,61,0,315,0,315,0,37,0,27,0,23,0,19,0,122 mm |

Bakrena mreža

Uporaba bakrene mreže

Zaloga bakrene mreže
Podrobnosti izdelka
Izbira odličnih materialov
Izdelan iz odličnih materialov, s stabilno strukturo, močno odpornostjo na udarce, odpornost proti rji in koroziji
Dolžino lahko poljubno režemo
Različne specifikacije je mogoče prilagoditi glede na zahteve
Natančna velikost in vrhunska izdelava
Gladka površina brez robov
Enakomerna odprtina, enotna struktura brez robov, zanesljivo tkanje, dolga življenjska doba
Zakaj smo najboljši?
1. Strogo upoštevajte standarde kakovosti in izdelujte kovinske izdelke v skladu z mednarodnimi standardi.
2. Več kot 10 let razvoja. imamo zrelo proizvodno linijo. izkušeni delavci in tehnična ekipa, ki je dobra pri reševanju različnih težav strank.
3. Osredotočite se na podrobnosti, od komunikacije, prilagajanja, proizvodnje, pakiranja in transporta do po-prodaje, z vsako povezavo se skrbno ravna.
4. Bogate izvozne izkušnje: naši izdelki so bili izvoženi v več kot 50 držav in regij po svetu.
5. Opravljen certifikat sistema vodenja kakovosti lS0 9001:2015.
Priljubljena oznake: bakreno tkana mreža, Kitajska bakreno tkana mreža proizvajalci, dobavitelji, tovarna







