Izdelki Opis:
| Ime izdelka | 358 proti vzpenjanju |
| Površinsko obdelavo | Vroče pocinkano, PVC prevlečeno |
| Barva | Zelena, siva, vso barvo je mogoče prilagoditi |
| Višina plošče | 1.2-4m |
| Premer žice | 3/3,5/4 mm |
| Otvoritev mreže | 76.2x12.7 mm (3 "x0.5") |
| Vrsta objave [Square Post (SHS)] | 60x60x2.0/2,5/3.0mm, 80x80x2.0/2,5/3.0mm |
| Vrsta objave [Pravokotna objava (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3.0mm, 40x80x2.0/2,5/3.0mm, 60x80x2.0/2.5/3.0mm |
| Vrsta objave ["C" objava] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Opomba | Ograje je mogoče prilagoditi, če se z vami ne izpolnjuje, če zgoraj navedena specifikacija ni izpolnjena. |
Kaj je 358 varnostne ograje?

358 Varnostna ograja
Varnostna ograja 358, znana tudi kot anti - vzpon ali zaporna mrežasta ograja, je visok - sistem varnostni perimeter. Njegovo ime izhaja iz njegovih specifičnih mrežnih dimenzij: 3 palcev (76,2 mm) za 0,5 palca (12,7 mm) za 8 merilcev (4 mm) žice. Ta izjemno majhen mrežni vzorec onemogoča oprijem ali plezanje, medtem ko se njegova težka - dajatev upira rezanju in udarcu. Ponuja izjemno moč in trajnost, ki zagotavlja robustno fizično in psihološko odvračanje za zaščito kritične infrastrukture, kot so letališča, zapori, elektrarne in druga visoka varnostna mesta -, kjer je potrebna največja preprečevanje vdora.
prednost 358 varnostne ograje
Superior anti - plezalni dizajn
Majhna mrežasta odprtina (76,2 mm x 12,7 mm ali 3 "x 0,5") in specifične točke zvara otežujejo, da bi se lahko sprožili ali oprijeli, kar učinkovito odvrača od vsiljivcev, da se ne plezajo po njej.


Visoka moč in odpornost na udarce
Izdelana iz težke - merilne jeklene žice in varjena na vsakem križišču, ima plošča ogromno strukturne celovitosti in lahko prenese pomembne poskuse sile, vpliva ali vandalizma.
Odlična vidljivost in odvračanje
Osnova mrežice zagotavlja jasne vidne črte skozi ograjo. To omogoča naravni nadzor varnostnega osebja ali CCTV, ki deluje kot psihološko odvračanje od potencialnih kriminalcev.


Izboljšana pasivna varnost
Njegove močne fizikalne lastnosti zagotavljajo močno, odporno oviro, ki ščiti obod 24/7 brez potrebe po nenehnem aktivnem človeškem posegu, zaradi česar je zelo zanesljiva prva obrambna linija.
Dolga - TEMS
Običajno končano s trpežnim premazom, kot je galvanizacija ali praškasta prevleka, so te ograje zelo odporne na korozijo, rje in vremenske razmere, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo z minimalnim vzdrževanjem.


Definiran nadzor oboda in dostopa
Ustvari močno fizično in psihološko mejo, ki jasno označuje varno cono. Ko je integriran z vrati in sistemi za dostop, učinkovito nadzoruje in spremlja vstopne in izstopne točke.


Pogosta vprašanja
1.Q: Ali se varilne točke zlahka pokvarijo?
O: Prosim, ne skrbite. Med proizvodnjo bomo preizkusili natezno trdnost.
2.Q: Ali ograje zlahka?
O: Pred barvanjem morajo biti ograje pesek - trikrat razstreljene in očiščene: čiščenje vode- parkiring-- čiščenje vode. Prah, ki ga uporabljamo, sta DuPont ali Aksu, ki so mednarodne znane blagovne znamke, da bi zagotovili, da je plastična plast lepa, čvrsta in gladka, površina je odporna na ultravijolično in korozijo.
3.Q. Kakšen je vaš vzorčni pravilnik?
O: Vzorec lahko dobavimo, če imamo na zalogi blago, vendar morajo kupci plačati kurirske stroške. In vsi vzorčni stroški bodo povrnili po oddaji naročila.
4.Q: Kako je po prodaji?
O: Ko bo blago poslano, jih bomo v realnem času spremljali in vam dali pravočasno povratne informacije.
Ko boste prejeli blago, bomo imeli namensko osebje za vrnitev obiskov, če bo težava, vam bomo odgovorili v 2 delovnih dneh
5.Q: Ali lahko oblikujete in postavite kot zahtevo strank?
O: Da, naredili bomo podrobne specifikacije strank, strankam pa bo na voljo strokovno priporočilo.
Priljubljena oznake: 358 proti vzpenjanju ograje, Kitajska 358 Proizvajalci ograj za boj proti plezanju, dobavitelji, tovarna







