Izdelki Opis:
| Ime izdelka | Proti vzponu 358 Varnostna ograja |
| Površinsko obdelavo | Vroče pocinkano, PVC prevlečeno |
| Barva | Zelena, siva, vso barvo je mogoče prilagoditi |
| Višina plošče | 1.2-4m |
| Premer žice | 3/3,5/4 mm |
| Otvoritev mreže | 76.2x12.7 mm (3 "x0.5") |
| Vrsta objave [Square Post (SHS)] | 60x60x2.0/2,5/3.0mm, 80x80x2.0/2,5/3.0mm |
| Vrsta objave [Pravokotna objava (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3.0mm, 40x80x2.0/2,5/3.0mm, 60x80x2.0/2.5/3.0mm |
| Vrsta objave ["C" objava] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Opomba | Ograje je mogoče prilagoditi, če se z vami ne izpolnjuje zahtevana, če zgornja specifikacija ni izpolnjena. |
Jedrne prednosti
Izjemno težko se povzpeti
Majhna velikost mreže ne ponuja nobenih opornic, kar preprečuje, da bi ga vsiljivci povečali.
Omogoča jasno vidljivost
Njegova odprta zasnova zagotavlja neoviran pogled za nadzor in odstranjuje skrivališča.

Zelo odporen na rezanje
Izdelana iz debelih, varjenih jeklenih žic je zelo težko kršiti z ročnim orodjem.
Močno vizualno odvračanje
Njegov močan in impozantni videz odvrača poskuse vdora, preden se zgodijo.



358 aplikacij za varnostno ograjo

Zapori in pripor
Preprečuje plezanje in mimo kontrabanda.

Letališča in elektrarne
Zavarova kritično infrastrukturo pred vdorom.

Javni parki in šole
Ščiti javne površine z jasno vidljivostjo.

Meje in železnice
Odbija prehod na občutljive obode.
Naše podjetje

Pogosta vprašanja
1. V: Ali je varjenje nagnjeno k okvari?
O: Ni potrebe po skrbi. V celotnem proizvodnem procesu izvajamo stroge natezne teste trdnosti, da zagotovimo vzdržljivost.
2. V: Ali so ograje dovzetne za rje?
O: Pred barvanjem se vsaka ograja podvrže več - fazi predhodne obdelave: čiščenje vode, parkiring in drugo čiščenje vode. Uporabljamo visoko - kakovostne praške iz mednarodno priznanih blagovnih znamk, kot sta DuPont ali Aksu, in zagotavljamo čudovito, trpežno in gladko prevleko, ki je UV - odporna in zelo korozija - odporni.
3. V: Kakšna je vaša vzorčna politika?
O: Vzorci so na voljo pri obstoječem inventarju, pri čemer stranka pokriva stroške pošiljanja. Vzorčna pristojbina bo v celoti povrnjena po oddaji naročila.
4. V: Kako ravnate po - prodajni podpori?
O: Ko je blago odposlano, zagotovimo resnično - sledenje in redne posodobitve. Po dostavi bo namenski zastopnik nadaljeval, da bi zagotovil zadovoljstvo. Vsa vprašanja bodo obravnavana v dveh delovnih dneh.
5. V: Ali lahko izdelke prilagodite na podlagi specifikacij strank?
O: Absolutno. Tesno se držimo odjemalcev -, ki je zagotovil specifikacije in ponujamo tudi strokovna priporočila za optimizacijo oblikovanja in funkcionalnosti.
Priljubljena oznake: Anti Climb 358 Varnostna ograja, China Anti Climb 358 Proizvajalci varnostnih ograj, dobavitelji, tovarna







