Izdelki Opis:
| Ime izdelka | 358 Varnostni anti - plezalna ograja |
| Površinsko obdelavo | Vroče pocinkano, PVC prevlečeno |
| Barva | Zelena, siva, vso barvo je mogoče prilagoditi |
| Višina plošče | 1.2-4m |
| Premer žice | 3/3,5/4 mm |
| Otvoritev mreže | 76.2x12.7 mm (3 "x0.5") |
| Vrsta objave [Square Post (SHS)] | 60x60x2.0/2,5/3.0mm, 80x80x2.0/2,5/3.0mm |
| Vrsta objave [Pravokotna objava (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3.0mm, 40x80x2.0/2,5/3.0mm, 60x80x2.0/2.5/3.0mm |
| Vrsta objave ["C" objava] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Opomba | Ograje je mogoče prilagoditi, če se z vami ne izpolnjuje, če zgoraj navedena specifikacija ni izpolnjena. |
Naša 358 varnostna ograja
Pauleen

Anti - plezalni dizajn
Majhna mrežasta odprtina (običajno 76,2 mm x 12,7 mm ali 3 "x 0,5") onemogoča, da bi se lahko uveljavili ali trdno ročni vrvi, učinkovito odvračajo in odložili vsiljivce, ki poskušajo razširiti ograjo.

Visoka moč in togost
Ograja je zgrajena iz težke - merilne žice (pogosto 6 mm ali 8 mm debeline) in varjena na vsakem križišču, kar ustvarja izjemno robustno in nepremično ploščo, ki lahko zdrži pomembne vplivne sile.

Vrhunska trajnost in dolgoživost
Izdelana iz nateznega jekla - in skoraj vedno vroče - pocinkano pocinkano, ponuja izjemno odpornost proti koroziji, rje in vremenskim vplivom, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo z minimalnim vzdrževanjem.

Tamper in rezan odporen
Majhna velikost mreže in moč debelih žic onemogočata neverjetno težko in čas -, ki se porabi za rezanje s standardnimi ročnimi orodji, kot so rezalniki vijakov, kar zagotavlja visoko raven fizične varnosti.

Odlična vidljivost in preglednost
Za razliko od trdnih ovir, zasnova odprte mreže omogoča jasne vidne črte skozi ograjo. To varnostnim osebjem omogoča spremljanje obeh strani oboda, kar odpravlja slepe točke za skrivanje vsiljivcev.

Estetsko prijetna varnost
Medtem ko je zelo funkcionalen, je njegov čist in enakomeren vzorec bolj vizualno privlačen kot mnogi drugi visoki - varnostnim ograjam, kot sta bodeča žica ali palisada, zaradi česar je primeren za mestne in javne prostore.


Pogosta vprašanja
1.Q: Ste proizvajalec?
O: Pravilno, delujemo kot proizvodni obrat za ograjo z desetimi izkušnjami. Smo tudi preverjeni dobavitelj na Alibabi.
2.Q: Ali je mogoče dostaviti dostavo v morsko pristanišče?
O: Absolutno. Naša najbližja pristanišče je pristanišče Tianjin Xingang.
3.Q: Kakšne so možnosti višine za ograjo?
O: Standardna višina je približno 2 metra, čeprav nudimo popolno prilagoditev. Preprosto nas obvestite o svoji želeni višini in dolžini in pripravili bomo dizajn skupaj z oceno cen.
4.Q: Ali lahko navedete dodatne informacije o ograji, vključno z dejanskimi slikami in podrobnostmi o komponentah?
O: Vsekakor. Lahko se obrnite na nas - Delili bomo podrobne risbe in fotografije različnih delov.
5.Q: Ali je na voljo prilagajanje barv?
O: Da, sprejmemo zahteve po barvi po meri. Medtem ko pogoste možnosti vključujejo zeleno, rumeno, belo in sivo, se lahko ujemamo tudi z določenimi barvnimi zahtevami.
Priljubljena oznake: 358 Varnostni anti - plezalna ograja, Kitajska 358 Varnostni anti - Proizvajalci plezalnih ograj, dobavitelji, tovarna







