Izdelki Opis:
| Ime izdelka | Proti vzpenjanju ograje 358 |
| Površinsko obdelavo | Vroče pocinkano, PVC prevlečeno |
| Barva | Zelena, siva, vso barvo je mogoče prilagoditi |
| Višina plošče | 1.2-4m |
| Premer žice | 3/3,5/4 mm |
| Otvoritev mreže | 76.2x12.7 mm (3 "x0.5") |
| Vrsta objave [Square Post (SHS)] | 60x60x2.0/2,5/3.0mm, 80x80x2.0/2,5/3.0mm |
| Vrsta objave [Pravokotna objava (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3.0mm, 40x80x2.0/2,5/3.0mm, 60x80x2.0/2.5/3.0mm |
| Vrsta objave ["C" objava] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Opomba | Ograje je mogoče prilagoditi, če se z vami ne izpolnjuje, če zgoraj navedena specifikacija ni izpolnjena. |
razstave izdelkov
Pauleen




Varnostna ograja 358, znana tudi kot anti - plezalna ograja, je visoka - varnostna mrežasta plošča, ki je znana po svoji trdnosti in odvračilnih lastnostih. Njegovo ime izhaja iz njegovih specifičnih meritev: 3 "(76,2 mm) x 0,5" (12,7 mm) mrežaste odprtine in 8-metrske (4 mm) debele žice. Ta majhen, tesen mrežni vzorec otežuje oprijem ali plezanje, medtem ko robustno varjenje na vsakem križišču zagotavlja izjemno odpornost na rezanje in udarce. Običajno se uporablja v zaporih, letališčih, vojaških mestih in drugih kritičnih infrastrukturnih objektih, učinkovito zamuja vdor in zagotavlja mogočno fizično in psihološko oviro proti nepooblaščenemu dostopu.
aplikacije 358 varnostne ograje

Kritična zaščita infrastrukture
Njegove robustne, Tamper - Proof Construction Zaščita bistvene objekte, kot so elektrarne in čistilne naprave za čiščenje vode pred nepooblaščenim dostopom in namerne škode.

Zapori in pripor
Zasnovan tako, da zavira skaliranje in prenos nedovoljenih elementov, se široko uporablja v največjih - varnostnih kaznivih dejanjih za izboljšano zadrževanje.

Visoka - varnost pomnilnika
Idealen za skladišča in logistične spojine, odvrni krajo visoke - vrednostne izdelke, hkrati pa vzdržuje neovirane višine za spremljanje.

Letališča in obmejne cone
Nameščena v omejenih conah za upravljanje mej in vodenje množice, zagotavlja močno psihološko in strukturno oviro.

Pogosta vprašanja
1.Q: Ste proizvajalec?
O: Pravilno, specializirani smo za proizvodnjo ograj z desetletjem izkušenj in smo preverjeni dobavitelj na Alibabi.
2.Q: Ali je na voljo dostava morskega pristanišča?
O: Definitivno. Najbližje pristanišče za naš objekt je pristanišče Tianjin Xingang.
3.Q: Kakšne so možnosti višine za ograjo?
O: Standardna višina je približno 2 metra, vendar v celoti podpiramo dimenzije po meri. Preprosto delite želeno višino in dolžino in pripravili bomo dizajn skupaj s podrobno ponudbo.
4.Q: Ali lahko navedete več informacij o ograji, kot so dejanske slike in podrobnosti o sestavnih delih?
O: Absolutno. Prosto dosežete - Deli bomo risbe izdelka in zaprli - UP fotografije vseh komponent.
5.Q: Ali je mogoče prilagoditi barvo?
O: Da. Medtem ko običajne barve vključujejo zeleno, rumeno, belo in sivo, lahko izdelamo tudi ograje v kateri koli barvi, ki temeljijo na vaših specifikacijah.
Priljubljena oznake: FENCE FENCE ANTI Climb Fence, Kitajska protizakovanje Fence 358 Proizvajalci ograj, dobavitelji, tovarna







