Izdelki Opis:
| Ime izdelka | 3D upogibna ograja |
| Barva | Črna, modra, rumena, rdeča itd |
| Višina plošče | 0,6m-3,0m (predlagate velikost: 2m/2,4m3m) |
|
Vzorec |
Vzorec je brezplačen za stranke |
| Dolžina plošče | 2m/2.5m/3m |
| Premer žice | 3.0/3,85/4.0/4,85/5.0/5,85 mm |
| Vrsta objave (breskev) |
50x70mm, 70x100mm |
| Vrsta objave (kvadratna objava) | 50x50x1.5/2.0mm.60x60x1.5/2.0mm.80x80x1.5/2.0mm |
| Vrsta objave (okrogla objava) | 48 mm 0.D.60 mm 0.D |
| Vrsta objave (pravokotna objava) | 40x60x1.5/2 0 mm, 40x80x1.5/20mm, 60x80x1.5/2.0mm, 80x100x1.5/2.0mm |

3d upogibna ograja
3D upogibna ograja je sodobna, trajna rešitev za ograjo, za katero je značilna njegova značilna tri - dimenzijsko ukrivljeno zasnovo, običajno izdelano iz visoke - kakovosti nizka - jeklena žica. Njegova struktura ima enakomerno razporejene navpične tirnice s subtilnimi ovinki, ki ustvarjajo vizualno privlačen, dinamičen profil, hkrati pa povečujejo splošno strukturno moč. Obdelani z anti - korozijskimi prevlekami, kot so praškasti premaz ali potapljanje PVC, ponuja odlično odpornost na vremenske vplive, rje in obrabo, ki zagotavlja dolgo - terminske zmogljivosti v različnih okoljih. Poleg svoje trdne varnostne funkcije 3D Bend Design dodaja estetsko vrednost, zaradi česar je primeren za stanovanjska območja, industrijska mesta, parke in poslovne nepremičnine, ki izravnajo zaščito pred elegantnim, sodobnim videzom.




prednost 3D upogibne ograje
Izboljšana varnost
3D upognjena struktura ustvarja nepravilne kote, kar otežuje plezanje in tako učinkovito odvrača od nepooblaščenega dostopa.
Trpežno in vreme - odporno
Običajno iz pocinkanega ali prahu - prevlečenega jekla, se upira rje, koroziji in močnim vremenom (dež, UV žarki), ki zagotavlja dolgo življenjsko dobo.
Estetska modernost
3D ukrivljen dizajn dodaja vizualno globino in sodobni slog, kar povečuje celoten videz stanovanjskih ali poslovnih prostorov.
Optimalna vidljivost
Za razliko od trdnih ograj njegova odprta struktura vzdržuje jasne vire in uravnoteži varnost z neoviranimi pogledi na okolico.
Enostavna namestitev
Pred - izdelane plošče s standardiziranimi povezavami poenostavijo sestavljanje, zmanjšajo čas namestitve in stroške dela.
Nizko vzdrževanje
Močan material in zaščitni premazi minimizirajo obrabo, kar zahteva malo vzdrževanja (npr. Sčasoma ni pogostega slikanja ali popravil).
Partnerstvo z nami je preprosto in koristno. Izkoristite našo edinstveno prednost izdelkov vrhunske kakovosti po zelo konkurenčnih cenah, ki so jih v desetletju odpravili kot vodilni integrirani proizvajalec in trgovec. Za začetek se preprosto obrnite na našo prodajno ekipo po e -pošti ali telefonu, da razpravljate o vaših posebnih zahtevah. Po potrebi bomo zagotovili prilagojene rešitve, prozorne ponudbe in vzorce. Ko je odobrena, naša učinkovita proizvodnja in globalna logistika zagotavljata brezhibno izpolnjevanje naročil in zanesljivo dostavo. Doživite partnerstvo, zgrajeno na izjemni vrednosti, dosledni kakovosti in težav - prosta trgovina - kontaktirajte nas danes, da zahtevamo ponudbo in si ogledamo, kako lahko izboljšamo vašo dobavno verigo.
Naš naslov
Št . 169 ulica Zhufeng, visokotehnološka cona, mesto Shijiazhuang, provinca Hebei
Telefonska številka
+8618831832367
E - pošta
pauleen@meshwiresuppliers.com

Pogosta vprašanja
1.Q: Ste trgovsko podjetje ali proizvajalec?
O: Smo specializiran proizvajalec, naše podjetje pa je tudi zelo profesionalni trgovec.
2.Q: Zakaj bi nas stranke izbrale?
O: Nikoli ne zavajamo svojih strank! Ponujamo "High - kakovostni izdelki, premium storitve, konkurenčne cene in hitro dostavo", zdaj pričakujemo obsežnejše sodelovanje s čezmorskimi strankami na podlagi medsebojne koristi.
3.Q: Ali ponujate vzorce? So brezplačni?
O: Da, lahko zagotovimo brezplačne vzorce.
4.Q: Kakšen je časovni okvir dostave?
O: Običajno v 15-25 dneh; Naročila po meri lahko zahtevajo več časa.
5.Q: Ali sprejemate tretji - pregledi strank?
O: Da, absolutno.
Priljubljena oznake: 3D plošča za upogibanje ograje, proizvajalci plošč, dobavitelji, tovarna, kitajska plošča na Kitajskem 3D







