Opis izdelkov:
| Ime izdelka | 3D ograja iz varjene mreže |
| barva | Črna, modra, rumena, rdeča itd |
| Višina plošče | 0,6 m-3,0 m (predlagana velikost: 2 m/2,4 m3 m) |
|
Vzorec |
Vzorci so za stranke brezplačni |
| Dolžina plošče | 2m/2.5m/3m |
| Premer žice | 3,0/3,85/4,0/4,85/5,0/5,85 mm |
| Vrsta objave (breskev post) |
50x70 mm, 70x100 mm |
| Vrsta objave (kvadratna številka) | 50X50x1,5/2,0 mm.60x60x1,5/2,0 mm.80x80x1,5/2,0 mm |
| Vrsta stebra (okrogla stebrička) | 48 mm zunanji premer, 60 mm zunanji premer |
| Vrsta stebra (pravokotna stebrička) | 40x60x1,5/2 0mm, 40x80x1,5/20 mm, 60x80x1,5/2,0 mm, 80x100x1,5/2,0 mm |
Temeljne prednosti
Vrhunska varnost perimetra
Njegove toge varjene mrežaste plošče in integrirani vrhnji zavoji v-obliki V ustvarjajo mogočno oviro proti-plezanju in -rezu, ki znatno odvrača vdor v primerjavi s preprostejšimi ograjami.
Glejte-Skozi varnost
Zasnova odprte mreže zagotavlja jasno vidljivost skozi ograjo, izboljša nadzor (odvrača od skrivanja), hkrati pa ohranja varnost in pogosto izboljša estetiko nad trdnimi ovirami.

Dolgotrajna-odpornost
Običajno izdelan iz pocinkanega jekla (pogosto s PVC prevleko) nudi izjemno odpornost proti koroziji, rji, vremenskim vplivom in fizičnim vplivom, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo z minimalnim vzdrževanjem.
Hitra in prilagodljiva namestitev
Pred-izdelane plošče in enostavne spone omogočajo hitro montažo na različnih terenih (vključno s pobočji), kar zmanjša delovni čas in stroške v primerjavi s številnimi tradicionalnimi ograjnimi sistemi.



Aplikacije 3D Bend Fence

Varstvo vegetacije
Zaščita gojenih rastlin pred škodljivci in podnebnimi dejavniki ter spodbujanje razvoja.

Ločevanje snovi
Rafiniranje tekočin/plinov in ločevanje specifičnih snovi.

Gradbena utrdba
Krepitev odpornosti betona in ohranjanje strukturne celovitosti.

Fleksibilna embalaža
Vzpostavitev zaščitnih ovir in določitev operativnih con.
Naše podjetje

pogosta vprašanja
V: Ali ste trgovsko podjetje ali proizvajalec?
A:Delujemo kot specializiran proizvajalec in delujemo tudi kot profesionalno trgovsko podjetje.
Q: Zakaj izbrati nas?
A:Integriteta je naš temeljni kamen. Dobavljamo kakovostne izdelke, izjemne storitve, konkurenčne cene in hitro dostavo ter iščemo vzajemno koristna partnerstva z globalnimi strankami.
Q: Ali nudite vzorce? So brezplačni?
A:Da, na zahtevo nudimo brezplačne vzorce.
Q: Kakšen je vaš dobavni rok?
A:Standardna naročila so odposlana v 15–25 dneh, medtem ko bodo izdelki po meri morda zahtevali podaljšan dobavni rok.
Q: Ali sprejemate preglede tretjih-oseb?
A:Vsekakor popolnoma pozdravljamo preglede-tretjih oseb za zagotavljanje standardov kakovosti.
Priljubljena oznake: 3D varjene mrežne ograje, Kitajska 3D varjene mrežne ograje proizvajalci, dobavitelji, tovarna







