Izdelki Opis:
| Ime izdelka | 3D ukrivljena vinilna ograja |
| Barva | Črna, modra, rumena, rdeča itd |
| Višina plošče | 0,6m-3,0m (predlagajte velikost: 2m/2,4m3m) |
|
Vzorec |
Vzorec je brezplačen za stranke |
| Dolžina plošče | 2m/2.5m/3m |
| Premer žice | 3.0/3,85/4.0/4,85/5.0/5,85 mm |
| Vrsta objave (breskev) |
50x70mm, 70x100mm |
| Vrsta objave (kvadratna objava) | 50x50x1.5/2.0mm.60x60x1.5/2.0mm.80x80x1.5/2.0mm |
| Vrsta objave (okrogla objava) | 48 mm 0.D.60 mm 0.D |
| Vrsta objave (pravokotna objava) | 40x60x1.5/2 0 mm, 40x80x1.5/20mm, 60x80x1.5/2.0mm, 80x100x1.5/2.0mm |


Kaj je 3D ograja?

3D ograja
3D ograja je vrsta robustne varnostne pregrade oboda, zasnovana kot samostoječa tridimenzionalna struktura. Običajno izdelane iz varjenih jeklenih mrežnih plošč, ki so nastale v piramidi podobnih oblikah ali koncertnih tuljavah, ustvarja mogočno fizično in psihološko odvračanje. Zaradi zapletenega, večnamenskega dizajna je plezanje izjemno težko in dolgotrajno, kar bistveno upočasnite vsiljivce. Ta ograja z visoko varnostjo se pogosto uporablja za zaščito kritične infrastrukture, kot so vojaške baze, letališča, zapori, elektrarne in industrijska mesta, kjer sta bistvena največja zamuda in čas zaznavanja.

prednost 3D ograje
Pauleen
Izboljšana varnost:
Ostri koti v obliki črke V in togo varjeno mrežo naredijo plezanje izjemno težko, učinkovito odvračajo od vsiljivcev ..
Vrhunska trajnost:
Izdelana iz visoko natezne, pocinkane jeklene žice, se upira koroziji, udarcu, vremenskim vplivom in rezanju za dolgotrajne zmogljivosti.
Odlična vidljivost in svetloba:
Zasnova odprte mreže omogoča jasne vire (izboljšanje nadzora) in neovirani pretok zraka/naravne svetlobe, za razliko od trdnih ograj.
Hitra in enostavna namestitev:
Montažne modularne plošče in standardizirane okovje znatno zmanjšajo čas namestitve in stroške dela v primerjavi s tradicionalnimi ograjami.
Stroškovno učinkovita dolgoročna:
Zahteve za nizke vzdrževanja (brez slikanja, minimalna popravila) v kombinaciji z izjemno dolgoživostjo ponujajo znatne prihranke v svoji življenjski dobi.
Vsestranska prilagoditev terena:
Modularne plošče je mogoče zlahka stopiti ali pod kotom, da sledite pobočjem in neenakomernim zemljo brez težav, kar zagotavlja čisto, neprekinjeno oviro.
Kakovost in vrednost, neposredno iz naše tovarne
Že več kot desetletje smo kombinirali proizvodno odličnost z svetovnim trgovskim strokovnim znanjem. Uživajte Izdelki vrhunske kakovosti po konkurenčnih cenah - vsi racionalizirani z našim integriranim modelom. Preprosto delite svoje zahteve, preglejte našo prilagojeno ponudbo, potrdite vzorce in obravnavamo proizvodnjo, strog nadzor kakovosti in brezhibno logistiko. Izkusite učinkovitost, preglednost in prihranke z neposredno pri nas. Pišite nam danes, da začnete partnerstvo, ki temelji na zanesljivosti in medsebojnem uspehu.
Naš naslov
Št . 169 ulica Zhufeng, visokotehnološka cona, mesto Shijiazhuang, provinca Hebei
Telefonska številka
+8618831832367
E-pošta
pauleen@meshwiresuppliers.com

Pogosta vprašanja
1.Q: Ste trgovsko podjetje ali proizvajalec?
O: Smo predvsem proizvajalec, hkrati pa delujemo kot profesionalni svetovni trgovski partner.
2.Q: Zakaj bi nas stranke izbrale?
O: Stranke gradijo zaupanje z nami na podlagi naše integritete. Ponujamo vrhunske izdelke, izjemne storitve, zelo konkurenčne cene in hitro dostavo, gojenje odnosov z win-win s partnerji po vsem svetu.
3.Q: Ali ponujate vzorce? So brezplačni?
O: Da, brezplačni vzorci so na voljo na zahtevo.
4.Q: Kakšen je časovni okvir dostave?
O: Standardna naročila običajno pošiljajo v 15-25 dneh; Prilagojeni predmeti lahko zahtevajo dodaten čas.
5.Q: Ali sprejemate preglede tretjih oseb?
O: Absolutno. Pozdravljamo in sprejmemo preglede tretjih oseb, s čimer zagotavljamo preglednost in zagotavljanje kakovosti.
Priljubljena oznake: 3D ukrivljena vinilna ograja, kitajska 3D ukrivljena proizvajalci vinilne ograje, dobavitelji, tovarna







