Izdelki Opis:
| Ime izdelka | 3D kovinske ograjene plošče |
| Barva | Črna, modra, rumena, rdeča itd |
| Višina plošče | 0,6m-3,0m (predlagajte velikost: 2m/2,4m3m) |
|
Vzorec |
Vzorec je brezplačen za stranke |
| Dolžina plošče | 2m/2.5m/3m |
| Premer žice | 3.0/3,85/4.0/4,85/5.0/5,85 mm |
| Vrsta objave (breskev) |
50x70mm, 70x100mm |
| Vrsta objave (kvadratna objava) | 50x50x1.5/2.0mm.60x60x1.5/2.0mm.80x80x1.5/2.0mm |
| Vrsta objave (okrogla objava) | 48 mm 0.D.60 mm 0.D |
| Vrsta objave (pravokotna objava) | 40x60x1.5/2 0 mm, 40x80x1.5/20mm, 60x80x1.5/2.0mm, 80x100x1.5/2.0mm |
razstave izdelkov
Pauleen




Žična mrežasta ograja, 3D mrežasta ograja, vrtna ograja, varnostna ograja, ukrivljena ograja, trikotna ograja, varjena mrežasta ograja
Žična mrežasta ograja je narejena iz varjene žične mreže in različnih vrst objav, kot so kvadratni post, okrogla objava in breskev. Večinoma se uporablja za varnost in ločevanje cest, dvorišč, športnih polj, letališč in javnega okrožja.
aplikacije za izdelke

Nadzor množice in čakalne vrste
Upravljanje velike množice na prireditvah (koncerti, festivali, letališči) z oblikovanjem organiziranih, stabilnih ovir in varno vodenjem pretoka pešcev.

Varnost gradbenega mesta
Zavarovanje nevarnih območij (odprtih izkopavanj, območij strojev) na gradbiščih, preprečevanje naključnih padcev ali vstopa z nepooblaščenim osebjem.

Preusmeritev prometa in razmejitev
Varno preusmeritev vozil ali pešcev po cestnih delih, nesrečah ali nevarnostih, ki ustvarjajo zelo vidne začasne steze.

Začasna varnost oboda
Hitro vzpostavitev robustne fizične ovire okoli občutljivih območij (skladiščenje opreme, prizorišča kriminala, VIP cone), da odvrne nepooblaščen dostop ali krajo.

Pogosta vprašanja
1.Q: Proizvajalec ali trgovsko podjetje?
O: Delujemo kot neposredni proizvajalec in profesionalno trgovsko podjetje.
2.Q: Katere so vaše ključne prednosti?
O: Celovitost je najpomembnejša. Zagotavljamo konkurenčne cene, kakovostne izdelke/storitve in zanesljivo dostavo in iščemo vzajemno koristna partnerstva z globalnimi strankami.
3.Q: Razpoložljivost in stroški vzorca?
O: Na zahtevo so na voljo brezplačni vzorci.
4.Q: Standardni čas proizvodnje?
O: Standardna naročila se pošiljajo v 15-25 dneh; Prilagojeni predmeti zahtevajo dodaten čas obdelave.
5.Q: Sprejemanje pregledov tretjih oseb?
O: Pozdravljamo in v celoti upoštevamo preglede tretjih oseb.
Priljubljena oznake: 3D kovinske ograjene plošče, kitajske 3D kovinske ograje Proizvajalci, dobavitelji, tovarna







