Izdelki Opis:
| Ime izdelka | 3D žična mrežasta plošča |
| Barva | Črna, modra, rumena, rdeča itd |
| Višina plošče | 0,6m-3,0m (predlagate velikost: 2m/2,4m3m) |
|
Vzorec |
Vzorec je brezplačen za stranke |
| Dolžina plošče | 2m/2.5m/3m |
| Premer žice | 3.0/3,85/4.0/4,85/5.0/5,85 mm |
| Vrsta objave (breskev) |
50x70mm, 70x100mm |
| Vrsta objave (kvadratna objava) | 50x50x1.5/2.0mm.60x60x1.5/2.0mm.80x80x1.5/2.0mm |
| Vrsta objave (okrogla objava) | 48 mm 0.D.60 mm 0.D |
| Vrsta objave (pravokotna objava) | 40x60x1.5/2 0 mm, 40x80x1.5/20mm, 60x80x1.5/2.0mm, 80x100x1.5/2.0mm |
3D ograja
Ukrivljena varjena ograja, znana tudi kot 3D varnostna ograja, je nekakšna posebej zasnovana varjena žična mreža z upogibnimi krivuljami v obliki črke V v svoji vzdolžni prisluhnosti.
Narejena je iz visokokakovostnih žic iz ogljikovega jekla, kjer se na svojih stičiščih zvarijo žice v vodoravni invertični smeri, da se zagotovi togo žično mrežno ograjo.
Na splošno se število krivulj v obliki črke spreminja, saj se višina varjenih žičnih mrež
Njegov privlačen videz, toga struktura in odlična vidljivost postanejo apopularna varnostna ograja, ki se pogosto uporablja na železnicah, letališčih, šolah, tovarnah. Obravnava območja, vrtovi, parki, športni stadioni itd.
aplikacije za izdelke

Vegetacijska obramba in izboljšava
Ščiti rastline pred okoljskimi stresorji in povečuje rast.
(Uporablja strukturne nosilce, širjenje širjenja in sisteme oboda.)

Povečanje betona in strukturna celovitost
Izboljša vzdržljivost materiala in zagotavlja nosilnost.
(Vgrajeno v temelje, podporne stene in tlakovanje, da okrepi odpornost razpok in strukturno celovitost.)

Rafiniranje medijev in selektivna izolacija
Očisti tokove tekočine/plina in izvleče specifične sestavine.
(Izvedljivo v obdelavi, natančnih filtracijskih sistemih, klasifikacijskih matricah in industrijskih ločevalcih.)

Zadrževalne rešitve in funkcionalna razmejitev
Vzpostavi zaščitne ohišja in definira operativne cone.
(Nameščeni kot gradbene ovire, sistemi za upravljanje pretoka, stroji in označevalci varnostnih obodov.)

Pogosta vprašanja
1.Q: Ste trgovsko podjetje ali proizvajalec?
O: Smo specializiran proizvajalec, ki deluje tudi kot uveljavljeno trgovsko podjetje.
2.Q: Zakaj izbrati nas?
O: Delujemo s popolno integriteto do naših strank! Z zagotavljanjem kakovostnih izdelkov, izjemnih storitev, stroškovnih cenovnih cen in natančnih pošiljk aktivno nadaljujemo z razširjenimi partnerstvi z mednarodnimi strankami, ki so bili ustanovljeni v vzajemni koristi.
3.Q: Ali zagotavljate vzorce? So brezplačni?
O: Zagotovo ponujamo brezplačne vzorce.
4.Q: Kakšen je vaš čas dostave?
O: Naš standardni časovni okvir je 15-25 dni; Prilagojena naročila lahko zahtevajo podaljšani proizvodni cikel.
5.Q: Ali sprejemate pregled tretjih oseb?
O: Zagotovo brez oklevanja sprejmemo inšpekcijske preglede tretjih oseb.
Priljubljena oznake: 3D žična mrežasta plošča, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, kitajska žična mreža, tovarna







