Izdelki Opis:
| Ime izdelka | 358 mrežasta ograja |
| Površinsko obdelavo | Vroče pocinkano, PVC prevlečeno |
| Barva | Zelena, siva, vso barvo je mogoče prilagoditi |
| Višina plošče | 1.2-4m |
| Premer žice | 3/3,5/4 mm |
| Otvoritev mreže | 76.2x12.7 mm (3 "x0.5") |
| Vrsta objave [Square Post (SHS)] | 60x60x2.0/2,5/3.0mm, 80x80x2.0/2,5/3.0mm |
| Vrsta objave [Pravokotna objava (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3.0mm, 40x80x2.0/2,5/3.0mm, 60x80x2.0/2.5/3.0mm |
| Vrsta objave ["C" objava] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Opomba | Ograje je mogoče prilagoditi, če se z vami ne izpolnjuje, če zgoraj navedena specifikacija ni izpolnjena. |
prednost 358 varnostne ograje

Izboljšana varnost in odvračanje
Zaradi zelo majhnih mrežnih odprtin je izjemno težko rezati ali plezati, saj deluje kot močno fizično in vizualno odvračanje od vsiljivcev.

Vrhunska odpornost na vzpon
Specifična zasnova (pogosto 3 "x 0,5" x 8 merilnika) ne ponuja nobenega opora, kar bi človeku skoraj nemogoče, da bi se oprijel in povečal ograjo.

Visoka moč in trajnost
Izdelana iz težkega - merilnega jekla in varjena na vsakem križišču, ima plošča izjemno moč, da se upira udarcem in prisilnim poskusom vstopa.

Odlična vidljivost in pretok zraka
Za razliko od trdnih ovir, zasnova mrežice omogoča jasno črto - - vid skozi ograjo za nadzor in ne ovira vetra, kar zmanjša obremenitev vetra.
Kaj je 358 varnostne ograje?

358 Varnostna ograja
Plastična mreža je prilagodljiva, net - kot material, ki nastane z uporabo skupnih sintetičnih polimerov, kot sta polipropilen ali polietilen. Njegov opredeljujoč odprti, rešetčni okvir spojenih pramenov zagotavlja izjemno mešanico majhne teže, pletenosti, robustnosti in dolgoživosti. Poleg tega ima znatno odpornost na vodo, korozijo in številna kemična sredstva. Te značilnosti omogočajo njegovo uporabo v širokem spektru funkcij, vključno z embalažo, filtracijskimi sistemi, strukturno ojačitvijo v gradbeništvu, zaščitnimi ovirami, vrtnarskimi dvolesi (npr. Nets), stabilizacijo tal, ustvarjalnimi projekti in okrasnimi nameni. Material zlahka dovoljuje rezanje, oblikovanje in prileganje.


Pogosta vprašanja
1.Q: Ste proizvajalec?
O: Pravilno. V tej panogi imamo desetletje izkušenj s proizvodnjo izdelkov.
2.Q: Ali ponujate prilagoditev?
O: Da, lahko izdelamo predmete na podlagi vaših podrobnih modelov.
3.Q: Koliko časa traja, da se vzorci dokončajo? Kaj pa množična proizvodnja?
O: Vzorci se običajno pošiljajo prek Express Air Freight v 3–5 dneh, če so na voljo. Masovna proizvodnja na splošno traja do 30 dni, čeprav se lahko čas razlikuje glede na posebnosti naročila.
4.Q: Ali so varjeni sklepi nagnjeni k lomljenju?
O: Ni treba skrbeti. V celotnem proizvodnem procesu izvajamo teste natezne trdnosti, da zagotovimo trajnost.
5.Q: Kakšna po - prodajne podpore zagotavljate?
O: Ko se izdelki pošljejo, natančno spremljamo njihov status in vas sproti obveščamo. Po dostavi bo namenski zastopnik spremljal povratne informacije. Če se pojavijo kakršna koli vprašanja, zagotavljamo odgovor v dveh delovnih dneh.
Priljubljena oznake: 358 mrežasta ograja, Kitajska 358 Proizvajalci mrežnih ograj, dobavitelji, tovarna







