Izdelki Opis:
| Ime izdelka | Proti plezanju mreža 358 ograja |
| Površinsko obdelavo | Vroče pocinkano, PVC prevlečeno |
| Barva | Zelena, siva, vso barvo je mogoče prilagoditi |
| Višina plošče | 1.2-4m |
| Premer žice | 3/3,5/4 mm |
| Otvoritev mreže | 76.2x12.7 mm (3 "x0.5") |
| Vrsta objave [Square Post (SHS)] | 60x60x2.0/2,5/3.0mm, 80x80x2.0/2,5/3.0mm |
| Vrsta objave [Pravokotna objava (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3.0mm, 40x80x2.0/2,5/3.0mm, 60x80x2.0/2.5/3.0mm |
| Vrsta objave ["C" objava] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Opomba | Ograje je mogoče prilagoditi, če se z vami ne izpolnjuje zahtevana, če zgornja specifikacija ni izpolnjena. |
358 Varnostna ograja

Kaj je 358 varnostne ograje
Varnostna ograja 358, znana tudi kot "Anti - Climb" ali "High- varnostni" mreža, je vrsta jeklene ograje, ki je znana zaradi izjemne trdnosti in odvračanja v vdor. Njegovo ime izhaja iz njegovih specifičnih mrežnih dimenzij: običajno 3 centimetrov (76,2 mm) za 0,5 palca (12,7 mm) za 8 merilcev (4 mm) žice. Ta zasnova odlikuje zelo majhne, ozke odprtine, zaradi katerih je izjemno težko vzpostaviti ali oprijem, kar učinkovito preprečuje poskuse plezanja in rezanja. Običajno izdelan iz pocinkanega jekla in pogosto zaključen s prašno prevleko, je zelo odporen proti koroziji in udarcu. Zaradi teh lastnosti je standardna izbira za zaščito kritične infrastrukture, kot so zapori, letališča, vojaške instalacije in komunalne podstanice.
prednost 358 varnostne ograje
Neprimerljiva korozijska imunost
Neprepusten za rjave, vlage, soli in kemičnega napada. Ohranja strukturno celovitost v težkih okoljih


Izboljšana ekonomska vrednost
Običajno ima nižji vnaprejšnji material in stroške proizvodnje kot kovina, poleg zmanjšanih izdatkov za vzdrževanje in podaljšano življenjsko dobo.
Znatno množično zmanjšanje
Ponuja bistveno manjšo težo v primerjavi s primerljivo kovino, zmanjšuje transportne stroške in omogoča lažje ravnanje in namestitev.


Izjemna prilagodljivost oblikovanja
Enostavno izdelan (ekstrudiran/tkan) v več velikostih zaslonke, oblik, debeline in barv, da se izpolnjuje natančne zmogljivosti ali estetske zahteve.
Prirojena kemična odpornost
Se upira izpostavljenosti raznolikim kislinam, alkalijem, topilom in korozivnim zdravilom. Idealno za zahtevne aplikacije za filtracijo in zadrževanje kemijske obdelave.


Zanemarljive zahteve za vzdrževanje
Odpravlja potrebo po zaščitnih premazih (barva, galvaniziranje) ali preprečevanje korozije. Zahteva malo vzdrževanja pri zagotavljanju zanesljivih, dolgih - terminskih uspešnosti.


Pogosta vprašanja
1.Q: Ste tovarna?
O: Da, smo tovarna, ki je izdelala ograjo 10 let, preverjena tovarna na Alibabi.
2.Q: Ali lahko pošljete tovor v morsko pristanišče?
O: Da, seveda, naše najbližje morsko pristanišče je pristanišče Tianjin Xingang.
3.Q: Kaj pa višinska ograja?
O: Višina je približno 2 m, vendar sprejmemo vso prilagojeno velikost, lahko nam sporočite višino in dolžino, nato pa lahko oblikujemo in izračunamo cene.
4.Q: Ali lahko dobim več podrobnosti o ograji, kot so resnična slika in dodatki?
O: Da, kontaktirajte nas, poslali vam bomo risanje in podrobnosti o delih.
5.Q: Ali lahko barvo naredite v skladu z našo zahtevo?
O: Da, lahko, skupna barva je zelena, rumena, bela, siva, barve lahko prilagodimo tudi glede na vašo zahtevo.
Priljubljena oznake: Anti Climb mreža 358 ograja, Kitajska protizakonska mreža 358 proizvajalci ograj, dobavitelji, tovarna







