Izdelki Opis:
| Ime izdelka | 358 varnostna ograja |
| Površinsko obdelavo | Vroče pocinkano, PVC prevlečeno |
| Barva | Zelena, siva, vso barvo je mogoče prilagoditi |
| Višina plošče | 1.2-4m |
| Premer žice | 3/3,5/4 mm |
| Otvoritev mreže | 76.2x12.7 mm (3 "x0.5") |
| Vrsta objave [Square Post (SHS)] | 60x60x2.0/2,5/3.0mm, 80x80x2.0/2,5/3.0mm |
| Vrsta objave [Pravokotna objava (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3.0mm, 40x80x2.0/2,5/3.0mm, 60x80x2.0/2.5/3.0mm |
| Vrsta objave ["C" objava] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Opomba | Ograje je mogoče prilagoditi, če se z vami ne izpolnjuje, če zgoraj navedena specifikacija ni izpolnjena. |

358 Varnostna ograja
358 Varnostna ograja (proti vzpenjanju) je narejena iz na splošno žičnih mrežnih ograj in na vrhu koncertne žice. Plošča za varnostno ograjo ima tesno odpiranje mrež in vodoravne žice, zaradi katerih je neverjetno robustna ograja. Ta sistem ima dobro z vidljivostjo in je tudi estetsko užitek. Zelo je ocenjena kot najtežja ograja za prodor, ki zagotavlja odlično obrambo pred plezanjem in rezanjem - skozi.
aplikacije 358 varnostne ograje

Visoka - Varnostna ograja
Idealno za zapore, vojaške baze in vladne zmogljivosti, kjer sta potrebna največja preprečevanje in odvračanje vdora. Njegova majhna mreža in močna konstrukcija otežujeta rezanje ali plezanje.

Kritična zaščita infrastrukture
Uporablja se za zavarovanje elektrarn, čistilnih naprav in komunikacijskih vozlišč. Ograja ščiti vitalna sredstva pred vandalizmom, sabotažo in terorizmom, kar zagotavlja kontinuiteto javne službe.

Varnost letališča in prevoza
Nameščeni okoli mej letališč, letalskih polj in železniških dvoriščih, da se prepreči nepooblaščen dostop do varnih območij. Visoka vidljivost skozi mrežo omogoča jasen nadzor oboda.

Javna varnost in nadzor meje
Uporablja se v javnih prostorih, kot so šole, parki in ob mednarodnih mejah. Varno vsebuje območja, hkrati pa zagotavlja pregledno oviro, ki se ne zdi preveč zatiralska, saj pomaga pri varnosti in upravljanju množice.



Pogosta vprašanja
1.Q: Ste proizvodni obrat?
O: Da, tako je. Imamo več kot deset let strokovnega znanja, osredotočenih na proizvodnjo ograj in smo preverjeni dobavitelj na Alibabi.
2.Q: Ali lahko dostavite v morsko pristanišče?
O: Definitivno. Redno pošiljamo prek pristanišča Tianjin Xingang, ki je najbližje pristanišče, s katerim sodelujemo.
3.Q: Katere so na voljo standardne višine za ograjo?
O: Naša standardna ograja je običajno visoka 2 metra, čeprav z veseljem sprejmemo velikosti po meri. Navedite želene dimenzije in pripravili bomo dizajn skupaj s ponudbo.
4.Q: Ali lahko navedete več podrobnosti o ograji, kot so fotografije in informacije o delih?
O: Seveda. Prosimo, da nas kontaktirate neposredno - Delimo podrobne tehnične diagrame in visoke - slike ločljivosti vsake komponente.
5.Q: Ali je barvanje po meri možnost za ograjo?
O: Absolutno. Naše priljubljene izbire barv so zelene, rumene, bele in sive, lahko pa izdelamo tudi ograje v kateri koli določeni barvi, ki jo potrebujete.
Priljubljena oznake: 358 Plošča za varnostno ograjo, Kitajska 358 Proizvajalci varnostnih ograj, dobavitelji, tovarna







