↵
Izdelki Opis:
| Ime izdelka | 3D zakrivljena pocinkana ograja z varjeno žico |
| Barva | Črna, modra, rumena, rdeča itd |
| Višina plošče | 0,6m-3,0m (predlagate velikost: 2m/2,4m3m) |
|
Vzorec |
Vzorec je brezplačen za stranke |
| Dolžina plošče | 2m/2.5m/3m |
| Premer žice | 3.0/3,85/4.0/4,85/5.0/5,85 mm |
| Vrsta objave (breskev) |
50x70mm, 70x100mm |
| Vrsta objave (kvadratna objava) | 50x50x1.5/2.0mm.60x60x1.5/2.0mm.80x80x1.5/2.0mm |
| Vrsta objave (okrogla objava) | 48 mm 0.D.60 mm 0.D |
| Vrsta objave (pravokotna objava) | 40x60x1.5/2 0 mm, 40x80x1.5/20mm, 60x80x1.5/2.0mm, 80x100x1.5/2.0mm |



Uporaba 3D ograje
Domtiranje varnosti perimetra:
Omogoča robustno, težko premikalno fizično oviro okoli lastnosti, odvzem nepooblaščenega dostopa in vdora.
Razmestitev gradbenega mesta:
Ustvari vidno, trpežno mejo okoli gradbenih območij, ščiti javnost in varuje materiale/opremo.
Zaščita industrijskega objekta:
Zavarova občutljiva območja v tovarnah, skladiščih in rastlinah (npr. Skladišča, spojine opreme) s tatvine ali vandalizma.


Varnost prometnega središča:
Uporabljajo se na letališčih, železniških dvoriščih in pristaniščih za zavarovanje obodov, ločenih operativnih območij in varno nadzorovanje pretoka pešcev/vozil.
Varnostne ovire na javnem območju:
Nameščeni v parkih, ob avtocestah ali v bližini nevarnosti (pečine, voda), da se prepreči naključna padca in vodi javno gibanje.
Kritična infrastruktura varovanje:
Ščiti vitalna sredstva, kot so napajalne podstanice, čistilne naprave in komunikacijska vozlišča z visoko trdnimi, odpornimi na tamper.
prednost 3D ograje

Izboljšana varnost
Strgana, varjena struktura omrežja in pogosta vključitev modelov proti vzponu (kotni vrhovi) jih izjemno težko kršijo ali obsegajo, kar učinkovito odvrača. Odprta zasnova omogoča jasno vidnost za spremljanje.

Dolgo življenjsko dobo
3D ograje, narejene iz visoko natezne, pocinkane jeklene žice s prašno prevleko, so zelo odporne na rje, korozijo, vremenske vplive in fizične udarce, kar zagotavlja trajnost desetletja z minimalnim vzdrževanjem.

Sodobna estetska privlačnost
Ponuja čist, sodoben videz z ravnimi črtami. Na voljo v različnih barvah (zelena, črna, siva itd.) Za dopolnjevanje različnih arhitekturnih slogov in pokrajin, ki izboljšajo privlačnost premoženja.

Izboljšana vidljivost in svetloba
Odprta zasnova mreže omogoča, da svetloba prehaja in vzdržuje jasne vire tako v in iz nje. To preprečuje zaprt občutek, izboljšuje varnost z omogočanjem opazovanja in ne blokira pogledov ali sončne svetlobe.
Naše potrdilo
Pauleen

Potrdilo o upravljanju kakovosti

Certifikat sistema za upravljanje okolja

Potrdilo o zdravju in varnosti pri delu
Pogosta vprašanja
1.Q: Ste trgovsko podjetje ali proizvajalec?
A:Delujemo kot integrirani proizvajalec in profesionalni trgovec.
2.Q: Zakaj bi nas stranke izbrale?
A:Naša zavezanost integriteti, premium kakovosti, izjemna storitev, konkurenčne cene in hitra dobava zagotavljajo gradnjo koristnih mednarodnih partnerstev.
3.Q: Ali ponujate vzorce? So brezplačni?
A:Da, vzorci so na voljo brezplačno.
4.Q: Kakšen je časovni okvir dostave?
A:Standardna naročila pošiljajo v 15-25 dneh; Prilagojena naročila lahko zahtevajo dodaten čas.
5.Q: Ali sprejemate preglede tretjih oseb?
A:Absolutno v celoti podpiramo inšpekcijske preglede tretjih oseb.
Priljubljena oznake: 3D zakrivljena pocinkana ograja z varjeno žico, kitajska 3D Curvy Galvanizirana varjena žična mreža Proizvajalci, dobavitelji, tovarna







